Christopher Durang:Terapie

Režie: Vanda Hybnerová

Hrají:

Vanda Hybnerová

Miroslav Etzler

Martin Pechlát

Vojtěch Záveský / Ladislav Hampl

Sandra Černodrinská / Kristýna Leichtová


Christopher Durang: Terapie. Hrají: Vanda Hybnerová, Miroslav Etzler, Martin Pechlát, Vojta Záveský, Sandra Černodrinská

Kamil si poprvé v životě podá seznamovací inzerát. Květa poprvé v životě na seznamovací inzerát odpoví. Když se to dozví Květin psychiatr, ztropí žárlivou scénu. To Kamilova psycholožka seznamování podporuje, pouze zapomněla, že je Kamil už několik let zadaný. Kdo z tohoto propletence ztřeštěných situací a poblázněných postav nakonec najde štěstí v náručí toho pravého? A kdo je v téhle bláznivé komedii zralý na terapii?

Ve veselé psychiatrické ordinaci, jež znamená svět, defilují následující postavy: neurotický žárlivý psychiatr, excentrická psycholožka, bisexuální namachrovaný pacient s tendencí plakat, emocionálně narušená pacientka s potřebou lásky, a k tomu šílená tchýně na telefonu!

Terapie aneb Láska je fata morgána - komedie o tom, že každý je tak trochu blázen.

Vzhledem k velkému počtu vulgárních slov, která jsou nezbytnou součástí dialogů hry, není představení vhodné pro diváky mladší 15 let a diváky zvláště citlivé na tento způsob vyjadřování.

Premiéra: 3.10.2016